Pakalpojumi

Mūsu pakalpojumu klāsts ir izstrādāts, lai atbilstu visām jūsu vajadzībām. Pirms darbu uzsākšanas, iepazīstamies un izvērtējam katra objekta specifikāciju. Aicinām Jūs uzticēt montāžas darbus SIA “Būvelements” profesionālajiem speciālistiem!

Kā mēs varam palīdzēt Jūsu projektam?

Montāža

Profesionāli montāžas pakalpojumi dzīvojamās, komerciālajās un industriālās telpās. Mūsu prasmīgā komanda nodrošina precīzu montāžu un augstas kvalitātes rezultātus, kas pielāgoti Jūsu prasībām.

Materiāli

Nodrošinām plašu augstas kvalitātes materiālu klāstu, kas atbilst dažādu būvniecības projektu prasībām, sākot no klasiskām, līdz specializētām un inovatīvām griestu un sienas apdares iespējām.

Akustiskie risinājumi

Pielāgoti risinājumi, lai uzlabotu skaņas kvalitāti un kontroli iekštelpās. Mūsu pieredze aptver skaņas izolācijas materiālu uzstādīšanu un trokšņu samazināšanas risinājumus, nodrošinot optimālu akustiku.

Konsultācijas

Ekspertu konsultācijas, kas pielāgotas Jūsu konkrētajām vajadzībām un mērķiem. Sniedzam vērtīgus ieteikumus materiālu izvēlē, budžetēšanā un projektu plānošanā, lai palīdzētu Jums sasniegt iecertēto

Projektu vadība

Mūsu pieredzējušie projektu vadītāji parūpēsies par montāžas plānošanu, budžeta pārvaldību un kvalitātes kontroli, lai projektus īstenotu laikā un budžeta ietvaros.

Mūsu piedāvātie materiāli

No moderniem, akustiskiem griestu risinājumiem līdz moduļveida griestiem, mēs piedāvājam klāstu, kas apvieno kvalitāti un estētiku. Pārveidojiet savu telpu bez piepūles, izmantojot mūsu atlasītos produktus. Pārlūkojiet un atklājiet piemērotāko risinājumu savām vajadzībām

Moduļveida griesti