Par mums

Mūsu vērtību galvenais elements ir savstarpēja uzticība. Lai sadarbība būtu veiksmīga, uzticība starp pasūtītāju un izpildītāju ir viena no galvenajām celtniecības biznesa sastāvdaļām. Mūsu pieredze nu jau vairāk kā 10 gadu garumā ir veidojusies veicot apakšuzņēmēju darbus teju visās lielākajās sabiedriskajās būvēs Latvijā. Mūsu darbs ir saistīts ar pasūtītāja un arhitektu vēlmju īstenošanu dzīvē. Ikvienā sabiedriskās ēkas projektā tiek radīts unikāls redzējums telpu un fasādes dizainam, tas katru projektu padara interesantu un atšķirīgu. Darbu izpildītājam ir jāpārzina daudz un dažādu specifisku nianšu, lai arhitektu un dizaineru ieceres spētu realizēt. Ciešā sadarbībā ar arhitektiem un pasūtītājiem, mūsu pieredze un zināšanas palīdz ieteikt tādus apdares materiālus, lai tie pilnībā atbilstu projekta nepieciešamībām. Jau projektēšanas gaitā palīdzam piemeklēt atbilstošus materiālus un tehniskos risinājumus.

 

  • Nodrošinām, lai pasūtītājs operatīvi saņem izdevīgu finanšu piedāvājumu apdares materiāliem un veicamajiem montāžas darbiem.
  • Mūsu meistariem ir ļoti liela praktiskā pieredze un teorētiskās zināšanas.
  • Darbi tiek veikti sertificētu un pieredzējušu darba vadītāju uzraudzībā.
  • Darbus objektā veicam pēc principa- teicama kvalitāte, atbilstība projektam un precīza termiņu ievērošana.

Mūsu darbi runā skaļāk kā vārdi, bet tieši šo iemeslu dēļ varam teikt, ka Mēs esam uzticama būvkompānija.             SIA "Būvelements"